Panels 960gs (HTML5) (7.x-1.1) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Help
ne: सहयोग

en: Top
ne: माथि

en: Breadcrumb
ne: ब्रेडक्रम्ब
