Panels 960gs (HTML5) (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (18 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Single
nl: Enkel

en: Top
nl: Bovenaan

en: Bottom
nl: Onderkant

en: Breadcrumb
nl: Kruimelpad

en: Display breadcrumb
nl: Kruimelpad weergeven

en: Breadcrumb separator
nl: Scheidingsteken kruimelpad

en: Append a separator to the end of the breadcrumb
nl: Een scheidingsteken toevoegen aan het eind van het kruimelpad

en: Middle
nl: Midden

en: Right Sidebar
nl: Rechter zijbalk

en: Left Sidebar
nl: Linker zijbalk

en: Page Top
nl: Paginakop

en: Page Bottom
nl: Paginavoet

en: Useful when the breadcrumb is placed just before the title.
nl: Handig wanneer het kruimelpad vlak voor de titel staat.

en: Append the content title to the end of the breadcrumb
nl: De titel aan het einde van het kruimelpad toevoegen

en: Useful when the breadcrumb is not placed just before the title.
nl: Handig wanneer het kruimelpad niet direct voor de titel is geplaatst
