Panels 960gs (HTML5) (7.x-1.1) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Content
nn: Innhald

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Help
nn: Hjelp

en: Right Sidebar
nn: Høgre sidestolpe

en: Left Sidebar
nn: Venstre sidestolpe
