Panels 960gs (HTML5) (7.x-1.1) - en to oc translation catalogue (14 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Content
oc: Contengut

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Single
oc: Simpla

en: Help
oc: Ajuda

en: Top
oc: Naut

en: Bottom
oc: Bas

en: Breadcrumb
oc: Fial d'Ariana

en: Middle
oc: Mitan

en: Right Sidebar
oc: Barra laterala de dreita

en: Left Sidebar
oc: Barra laterala d'esquèrra

en: Page Top
oc: Naut de pagina

en: Page Bottom
oc: Bas de pagina
