Panels 960gs (HTML5) (7.x-1.1) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Home
ps: کور

en: Content
ps: منځپانګه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Help
ps: مرسته
