Panels 960gs (HTML5) (7.x-1.1) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Single
sq: E vetme

en: Help
sq: Ndihmë
