Panels 960gs (HTML5) (7.x-1.1) - en to tr translation catalogue (14 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Content
tr: İçerik

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Single
tr: Tekli

en: Help
tr: Yardım

en: Top
tr: En üst

en: Bottom
tr: Alt

en: Breadcrumb
tr: Sayfa yolu

en: Display breadcrumb
tr: Sayfa yolunu göster

en: Breadcrumb separator
tr: Sayfa yolu ayracı

en: Middle
tr: Orta

en: Right Sidebar
tr: sağ sütun

en: Text only. Dont forget to include spaces.
tr: Sadece metin. Boşlukları koymayı unutmayın.
