Panels 960gs (HTML5) (7.x-1.1) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Content
vi: Nội dung

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Single
vi: Đơn lẻ

en: Help
vi: Trợ giúp

en: Top
vi: Đầu

en: Bottom
vi: Cuối

en: Middle
vi: Giữa

en: Page Top
vi: Đầu trang

en: Page Bottom
vi: Cuối trang
