Panels 960gs (HTML5) (7.x-1.2) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Content
ar: المحتوى

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Single
ar: مفرد

en: Help
ar: المساعدة

en: Top
ar: الأعلى

en: Bottom
ar: الأسفل

en: Breadcrumb
ar: مسار التنقل
