Panels 960gs (HTML5) (7.x-1.2) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Content
ast: Conteníu

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Single
ast: Cenciellu

en: Help
ast: Aida

en: Top
ast: Cimeru

en: Bottom
ast: Abaxo
