Panels 960gs (HTML5) (7.x-1.2) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Content
az: Məzmun

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Help
az: Dəstək

en: Bottom
az: Aşağı

en: Breadcrumb
az: Çörək qırıntıları
