Panels 960gs (HTML5) (7.x-1.2) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Content
ca: Contingut

en: Yes
ca: Sí

en: Single
ca: Simple

en: Help
ca: Ajuda

en: Top
ca: Part superior

en: Bottom
ca: Part inferior

en: Breadcrumb
ca: Fil d'ariadna

en: Display breadcrumb
ca: Mostra el fil d'ariadna

en: Breadcrumb separator
ca: Separador del fil d'ariadna

en: Append a separator to the end of the breadcrumb
ca: Afegeix un separador al final del fil d'ariadna
