Panels 960gs (HTML5) (7.x-1.2) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Content
eo: Enhavo

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Single
eo: Unuopa

en: Help
eo: Helpo
