Panels 960gs (HTML5) (7.x-1.2) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Content
hr: Sadržaj

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Single
hr: Pojedinačno

en: Help
hr: Pomoć

en: Bottom
hr: Dno
