Panels 960gs (HTML5) (7.x-1.2) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: Top
kn: ಮೇಲಿನ/ಮೊದಲ

en: Bottom
kn: ಕೆಳ
