Panels 960gs (HTML5) (7.x-1.2) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Content
lt: Turinys

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Single
lt: Vieno lygio

en: Help
lt: Pagalba

en: Top
lt: Viršus

en: Bottom
lt: Apačia

en: Breadcrumb
lt: Kelias

en: Middle
lt: Vidurinis
