Panels 960gs (HTML5) (7.x-1.2) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: Help
mg: Fanampiana
