Panels 960gs (HTML5) (7.x-1.2) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Content
mn: Агуулга

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Help
mn: Тусламж

en: Top
mn: Дээд

en: Bottom
mn: Доод
