Panels 960gs (HTML5) (7.x-1.2) - en to no translation catalogue (15 entries)

en: Home
no: Hjem

en: Content
no: Innhold

en: Yes
no: Ja

en: No
no: Nei

en: Single
no: Enkelt

en: Help
no: Hjelp

en: Top
no: Til toppen

en: Bottom
no: Bunnen

en: Breadcrumb
no: Navigasjonssti

en: Display breadcrumb
no: Vis navigasjonssti

en: Breadcrumb separator
no: Skilletegn mellom elementer i navigasjonsstien

en: Append a separator to the end of the breadcrumb
no: Legg til skilletegn på slutten av navigasjonsstien

en: Useful when the breadcrumb is placed just before the title.
no: Nyttig når navigasjonsstien plasseres rett foran overskrifta.

en: Append the content title to the end of the breadcrumb
no: Tilføy innholdsoverskriften til enden av navigasjonsstien

en: Useful when the breadcrumb is not placed just before the title.
no: Nyttig når navigasjonsstien ikke er plassert rett foran overskriften.
