Panels 960gs (HTML5) (7.x-1.2) - en to pl translation catalogue (18 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Content
pl: Zawartość

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Single
pl: Pojedynczy

en: Help
pl: Pomoc

en: Top
pl: Góra strony

en: Bottom
pl: Dół strony

en: Breadcrumb
pl: Ścieżka nawigacyjna

en: Display breadcrumb
pl: Pokazuj linię z odnośnikami nawigacyjnymi

en: Breadcrumb separator
pl: Seperator linii z odnośnikami nawigacyjnymi

en: Append a separator to the end of the breadcrumb
pl: Dodaj separator na końcu ścieżki

en: Middle
pl: Środek

en: Page Top
pl: Góra strony

en: Page Bottom
pl: Dól strony

en: Useful when the breadcrumb is placed just before the title.
pl: Przydatne, gdy ścieżka znajduje się tuż przed tytułem.

en: Append the content title to the end of the breadcrumb
pl: Dodaj tytuł zawartości na końcu ścieżki

en: Useful when the breadcrumb is not placed just before the title.
pl: Przydatne, gdy ścieżka nie jest umieszczona tuż przed tytułem.
