Panels 960gs (HTML5) (7.x-1.2) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Content
sk: Obsah

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Single
sk: Jediná

en: Help
sk: Pomoc

en: Top
sk: Navrch

en: Bottom
sk: Naspodok

en: Breadcrumb
sk: Omrvinka

en: Middle
sk: Stredný
