Panels 960gs (HTML5) (7.x-1.2) - en to uk translation catalogue (22 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Content
uk: Вміст

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Single
uk: Єдиний

en: Help
uk: Довідка

en: Top
uk: Зверху

en: Bottom
uk: Знизу

en: Breadcrumb
uk: Рядок навіґації

en: Display breadcrumb
uk: Відображати рядок навіґації

en: Breadcrumb separator
uk: Роздільник рядка навіґації

en: Middle
uk: Середина

en: Right Sidebar
uk: Права бічна панель

en: Left Sidebar
uk: Ліва бічна панель

en: Bottom Left
uk: Внизу ліворуч

en: Bottom Right
uk: Внизу справу

en: Page Top
uk: Верх сторінки

en: Top Left
uk: Зверху зліва

en: Top Right
uk: Зверху справа

en: Page Bottom
uk: Низ сторінки

en: Alpha
uk: Альфа

en: Top Center
uk: Верхній центральний
