Panels 960gs (HTML5) (7.x-1.2) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Top
bo: འགོ

en: Bottom
bo: ཞབས་ངོས

en: Breadcrumb
bo: ཕྱོགས་སྟོན་ལམ་ཐིག
