Panels 960gs (HTML5) (7.x-1.2) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Home
hi: मुख्य पृष्ठ

en: Content
hi: सामग्री

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Single
hi: एक

en: Help
hi: मदद

en: Top
hi: ऊपर

en: Bottom
hi: तल

en: Breadcrumb
hi: पग चिन्ह
