Panels 960gs (HTML5) (7.x-1.2) - en to hu translation catalogue (26 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Content
hu: Tartalom

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Single
hu: Egyszeres

en: Help
hu: Súgó

en: Top
hu: Teteje

en: Bottom
hu: Alja

en: Breadcrumb
hu: Morzsa

en: Display breadcrumb
hu: Morzsa megjelenítése

en: Breadcrumb separator
hu: Morzsák közti elválasztó jel

en: Append a separator to the end of the breadcrumb
hu: Elválasztó hozzáadása a morzsa végéhez

en: Middle
hu: Közép

en: Right Sidebar
hu: Jobb oldalsáv

en: Left Sidebar
hu: Bal oldalsáv

en: Bottom Left
hu: Lent balra

en: Bottom Right
hu: Lent jobbra

en: Page Top
hu: Oldal teteje

en: Top Left
hu: Fent balra

en: Top Right
hu: Fent jobbra

en: Page Bottom
hu: Oldal alja

en: Useful when the breadcrumb is placed just before the title.
hu: Hasznos, ha a morzsa pont a cím előtt van.

en: Append the content title to the end of the breadcrumb
hu: Tartalom címének beillesztése a morzsa végére

en: Useful when the breadcrumb is not placed just before the title.
hu: Hasznos, ha a morzsa nem pont a cím előtt van.

en: Top Center
hu: Felső közép

en: Bottom Center
hu: Alsó közép
