Panels 960gs (HTML5) (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: Single
it: Singola

en: Help
it: Aiuto

en: Top
it: In cima

en: Bottom
it: In fondo
