Panels 960gs (HTML5) (7.x-1.2) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Content
ro: Conținut

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Single
ro: Singură

en: Help
ro: Ajutor

en: Top
ro: Sus

en: Bottom
ro: Partea de jos
