Panels 960gs (HTML5) (7.x-1.2) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: Content
te: సారము

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Help
te: సహాయం

en: Top
te: పైన
