Panels Accordion (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Content
af: Inhoud

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: None
af: Geen

en: active
af: aktief
