Panels Accordion (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Content
ar: المحتوى

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: None
ar: لا شيء

en: active
ar: نشط
