Panels Accordion (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Content
ast: Conteníu

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: None
ast: Nengún

en: active
ast: activu
