Panels Accordion (7.x-1.0) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: None
bn: একটিও নয়

en: active
bn: সক্রিয়
