Panels Accordion (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: None
bo: མེད།

en: active
bo: སྤྱོད་བཞིན་ཡོད་པ
