Panels Accordion (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Content
ca: Contingut

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: None
ca: Cap

en: active
ca: actiu
