Panels Accordion (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Content
cs: Obsah

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: None
cs: Žádné

en: active
cs: aktivní
