Panels Accordion (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Content
cy: Cynnwys

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: None
cy: Dim

en: active
cy: weithredol
