Panels Accordion (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: None
el: Κανένα

en: active
el: ενεργός

en: Slide
el: Κύλιση
