Panels Accordion (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Content
eo: Enhavo

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: None
eo: Neniu

en: active
eo: aktiva
