Panels Accordion (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Content
es: Contenido

en: Disabled
es: Desactivado

en: Enabled
es: Activado

en: None
es: Ninguno

en: active
es: activo

en: Linear
es: Lineal

en: Slide
es: Deslizar
