Panels Accordion (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Content
et: Sisu

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: None
et: Puudub

en: active
et: aktiivne

en: Linear
et: Lineaarne
