Panels Accordion (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Content
eu: Edukia

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: None
eu: Bat ere ez

en: active
eu: aktiboa
