Panels Accordion (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Content
fa: محتوا

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: None
fa: هیچ

en: active
fa: فعال

en: Slide
fa: لغزیدن
