Panels Accordion (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Content
fi: Sisältö

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: None
fi: Ei mitään

en: active
fi: aktiivinen

en: Linear
fi: Lineaarinen

en: Slide
fi: Liu'uta

en: Swing
fi: Keinu

en: Animation effect
fi: Animointiefekti

en: Choose what animation effect you would like to see, or "None" to disable it.
fi: Valitse haluamasi animointiefekti tai poista se käytöstä valitsemalla "Ei mikään".
