Panels Accordion (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: None
gu: એકે નહિ

en: active
gu: સક્રિય
