Panels Accordion (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Content
hi: सामग्री

en: Disabled
hi: निर्योग्य

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: None
hi: कोई नहीं

en: active
hi: उपलब्ध
