Panels Accordion (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Content
hu: Tartalom

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: None
hu: Nincs

en: active
hu: aktív

en: Slide
hu: Csúsztatás

en: Fill
hu: Kitöltés
