Panels Accordion (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Content
ja: コンテンツ

en: Disabled
ja: 無効

en: Enabled
ja: 有効

en: None
ja: なし

en: active
ja: アクティブ

en: Slide
ja: スライド
