Panels Accordion (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Content
jv: Konten

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: None
jv: Nihil

en: Slide
jv: Geser
