Panels Accordion (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Content
kk: Контент

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: None
kk: Ешқайсысы

en: active
kk: белсенді
