Panels Accordion (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Content
km: មាតិកា

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: None
km: គ្មាន

en: active
km: សកម្ម
